Karnety upominkowe dla osób indywidualnych

Nie masz pomysłu na prezent?

Myślisz o czymś naprawdę wyjątkowym i nietuzinkowym?

Szukasz czegoś oryginalnego ?

Idealne na prezent dla bliskiej osoby!

Spraw wyjątkowy prezent w postaci karnetu upominkowego na dowolny masaż lub zabieg w Magii Dotyku. Wspaniały i oryginalny prezent jakim jest zaproszenie na masaż będzie miłym zaskoczeniem i z pewnością sprawi dużo szczerej radości. Jesteśmy głęboko przekonani, że masaż jako prezent będzie niepowtarzalnym upominkiem z okazji Dnia Matki , Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet , Walentynek, świąt, różnego rodzaju rocznic jak również podarowany spontanicznie bez okazji.

Zaproszenie, karnet upominkowy mogą być wykupione na konkretny zabieg lub na dowolną kwotę i są ważne 3 miesiące od daty zakupu.

Jak zamówić prezent?

Skontaktuj się z nami dzwoniąc 531 519 138, 535 773 008

Istnieje możliwość zapłaty za karnet przelewem na konto i dostarczenia przez nas karnetu obdarowanej osobie.

Prezent na Święta - karnet na masaż

Karnety upominkowe dla firm i instytucji

Upominki dla pracowników

Bony upominkowe w formie ekskluzywnych, imiennych zaproszeń idealne na okazje awansów, rocznic, świąt czy pożegnań z firmą

Zaproszenia dedykowane na konkretny zabieg (pakiet zabiegów)

Zaproszenia wartościowe – określające kwotę do wykorzystania

Prezenty dla partnerów biznesowych

Obdarz swoich kontrahentów, partnerów handlowych lub potencjalnych partnerów biznesowych eleganckim voucherem biznesowym. Obdarowując ich niezapomnianym pobytem w magicznym świecie masaży zyskają Państwo pamięć i co najważniejsze powodzenie w interesach.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Rehabilitacyjny

Proponujemy Państwu zakup masaży dla pracowników w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub Funduszu Rehabilitacyjnego. Z pewnością będą one idealną formą podziękowania za zaangażowanie w sprawy firmy oraz motorem do dalszej sumiennej pracy. Pracownicy to najważniejszy kapitał firmy – dzięki zabiegom masażu w Magii Dotyku będą oni w pełni zrelaksowani i wypoczęci.

Ceny zabiegów ustalane są indywidualnie w każdej firmie i instytucji. Uwarunkowane jest to ilością pracowników oraz formą zabiegów.

Prezent na Święta - voucher na masaże!

Click here to add your own text