MASAŻE LECZNICZE

Niektóre wypadki wymagają stosowania rehabilitacji, która ma na celu poprawę stanu zdrowia człowieka, jego sprawności ruchowej oraz psychicznej. W ofercie Magii Dotyku znajduje się również jeden z bardzo ważnych czynników rehabilitacji – masaże lecznicze..

Efekty takiego masażu  wpływają w dużym stopniu na psychikę pacjenta, który staje się znacznie silniejszy psychicznie w czasie walki z własnymi ograniczeniami. 

Jestem w stanie udzielić pomocy każdemu na terenie Świdnicy i okolic, kto w procesie własnej rehabilitacji potrzebuje zabiegów masażu.

            masaż klasyczny całego ciała -60 minut -80 złotych;

            masaż sportowy całego ciała -60 minut – 100 złotych

            masaż relaksacyjny całego ciała – 60 minut – 80 złotych

masaż leczniczy pleców z  akupresurą - 30 minut- 50 zł

drenaż limfatyczny nóg – 30 minut- 50 złotych.

drenaż limfatyczny ręki – 20 minut – 30 złotych

masaż stóp -20 minut – 20 złotych

refleksoterapia stóp - do 50 minut - 70 złotych

Do każdego zabiegu aromaterapia gratis. Dodatkowe kosmetyki np. masło kakaowe 10 zł.

Przy serii 10 zabiegów jeden masaż gratis.

Kilka najważniejszych wskazań do masażu leczniczego: stany po złamaniach kości, stany pourazowe, stany pooperacyjne, blizny, przewlekłe zapalenia stawów, mięśni, ścięgien, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe, zaburzenia rozwoju narządu ruchu, wady postawy oraz stany wywołane przeciążeniem mięśni oraz stawów, porażenia i niedowłady, zespoły bólowe kręgosłupa, choroby reumatoidalne stawów, choroby przemiany materii, nerwobóle nadwaga.

Przeciwwskazania: choroby przebiegające z wysoką gorączką (powyżej 38 st.C), nowotwory, żylaki, zaawansowana choroba nadciśnieniowa, krwotoki, zmiany ropne i zapalne na skórze, ostre stany zapalne, czas menstruacji.